









28 000 ₴
26 999 ₴
Электросамокат KuKirin G2 2026 (800 W 15 Ah 48 V) Рістайлінг 2026р
Рістайлінгова модель 2026 року відрізняється від попередньої моделі 2025р : Допрацьований передній амортизатор ( тепер не буде пробивати аморт на ямах). На деці під фірмовим логотипом прибрали надпис KuKirin, залишили просто логотип.
Великі колеса 10 дюймів і потужний двигун на 800W здатний розвивати швидкість до 45 км/год. Акумулятор ємністю 15 000 мА/год на повному заряді дає змогу проїхати до 55 км. Міцна рама вирізняється надійністю й довговічністю, може витримати до 120 кг навантаження. Самокат обладнаний міцною кермовою стійкою, відкидною підніжкою, дисковими гальмами, замком запалювання.
Підвіска маятникова спереду і позаду з пружинно масляною ,завдяки своїй конструкції робить поїздку м'якою та комфортною. На кермі розташований LCD-дисплей сенсорний, який зображає необхідну інформацію в дорозі. Світлодіодна фара та задній габарит роблять транспортний засіб помітним у темну пору доби. Рама складана, що дуже зручно: виріб займає менше місця під час транспортування та зберігання. Вага 26 кг.
1. В фізичному магазині в м. Дніпро ціна може відрізнятися від ціни сайту. 2. При оформленні «Пром Оплати або Розстрочки» до ціни на сайті добавляється 500 грн. доплата на карту банку. 3. При оформленні товару «накладений платіж» обовʼязково ,без винятків, беремо залог за доставку в розмірі 700 грн цей залог відмінусовується від загальної суми
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kugoo |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 356 мм |
| Висота рульової стійки | 100 см |
| Особливості | Амортизатор |
| Вага | 26 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 5 годин |
| Дистанція пробігу | 55 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 40 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 1500 мА/год |
| Водонепроникність | 54 м |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |
| Час складання | 5 сек |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1258х660х1260 мм |
| Розмір в упаковці | 1258х660х1260 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 800 ватів |
| Кількість коліс | 2 |
| Призначення | Для дорослих |
| Сидіння | Без сидіння |