








25 500 ₴
24 499 ₴
Показати оптові ціниЕлектросамокат KuKirin G2 Pro 2025 (600W 15Ah 48V)
Потужний двигун на 600W здатний розвивати швидкість до 50 км/год. Акумулятор ємністю 15000 мА/год на повному заряді дозволяє проїхати до 55 км. Міцна рама відрізняється надійністю і довговічністю, може витримати до 120кг навантаження. Самокат обладнаний телескопічною рульовою стійкою, відкидною підніжкою, дисковими гальмами, замком запалення.
Підвіска пружинно масляна завдяки своїй конструкції робить поїздку м'якою та комфортною. На кермі розташований LCD-дисплей, який відображає необхідну інформацію в дорозі. Світлодіодна фара та задній габарит роблять транспортний засіб помітним в темний час. Рама складна, що дуже зручно: виріб займає менше місця при транспортуванні і зберіганні. Вага 26кг.
1. В фізичному магазині в м. Дніпро ціна може відрізнятися від ціни сайту. 2. При оформленні «Пром Оплати або Розстрочки» до ціни на сайті добавляється 500 грн. доплата на карту банку. 3. При оформленні товару «накладений платіж» обовʼязково ,без винятків, беремо залог за доставку в розмірі 700 грн цей залог відмінусовується від загальної суми.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kugoo |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 356 мм |
| Висота рульової стійки | 100 см |
| Особливості | Амортизатор |
| Вага | 26 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 600 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 55 км |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 45 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 15000 мА/год |
| Водонепроникність | 54 м |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |
| Час складання | 5 сек |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 600W |
| Кількість коліс | 2 |
| Призначення | Для дорослих, Для дітей |
| Сидіння | З сидінням |