






34 000 ₴
Показати оптові ціниЕлектросамокат із сидінням і Kugoo KuKirin M5 Pro 2026 (1200 W 21 Ah 48 W)
Потужний двигун на 1200W здатний розвивати швидкість до 55 км/год. Акумулятор ємністю 21 000 мА/год на повному заряді дає змогу проїхати до 70 км. Міцна рама вирізняється надійністю й довговічністю, може витримати до 120 кг навантаження. Самокат обладнаний телескопічною кермовою стійкою, сидінням, упором для ніг, відкидною підніжкою, дисковими гальмами, замком запалювання, три режими швидкості.
Підвіска пружинно олійна завдяки своїй конструкції робить поїздку м'якою та комфортною. На кермі розташований великий інформативний LCD-дисплей, який зображає необхідну інформацію в дорозі. Світлодіодна фара, поворотники та задній габарит роблять транспортний засіб помітним у темну пору доби. Рама складана, що дуже зручно: виріб займає менше місця під час транспортування та зберігання. Вес 31кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kugoo |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 21000 мА/год |
| Вага | 36 кг |
| Вид шини | Пневматична |
| Висота рульової стійки | 100 см |
| Водонепроникність | 54 м |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Діаметр колеса | 356 мм |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Особливості | Амортизатор |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Потужність електродвигуна | 1200 Вт |
| Рекомендована гранична швидкість | 40 км/год |
| Розмір в упаковці | 1300х640х1270 мм |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Час зарядки | 8 годин |
| Час складання | 5 сек |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1200 wat |
| Кількість коліс | 2 |
| Призначення | Для дорослих |
| Сидіння | З сидінням |