





34 000 ₴
Электросамокат E-Kam G2 Master Dual 2026р (2000x2 Вт; 24 А·ч; 52 В), чорний
E-Kam G2 Master Dual — це високопродуктивний електричний скутер, обладнаний потужним акумулятором 52 В 20,8 А·год і двома двигунами потужністю по 2000 Вт. Ця розширена конфігурація дає змогу скутеру розвивати високу швидкість, що робить його придатним для ефективних міських або розважальних поїздок.
Завдяки запасу ходу до 70 км на одному заряді G2 Master пропонує потужні можливості для подорожей, зменшуючи потребу в частому підзаряджанні. Міцна рама вирізняється надійністю й довговічністю, може витримати до 160 кг навантаження. Самокат обладнаний телескопічною кермовою стійкою, відкидною підніжкою, дисковими гальмами, замком запалювання.
Підвіска пружинна олійна завдяки своїй конструкції робить поїздку м'якою та комфортною. На кермі розміщений інформативний LED-дисплей, що показує ключові параметри під час руху, а яскрава фара та поворотники гарантують безпеку темної пори. Сучасна функція розблокування NFC-картками робить користування дуже зручним і захищає ваш транспорт від небажаного втручання. Задній габарит роблять транспортний засіб помітним темної пори. Рама складана, що дуже зручно: виріб займає менше місця під час транспортування та зберігання. Вага 32 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kugoo |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 24000 мА/год |
| Вага | 29 кг |
| Вид шини | Пневматична |
| Висота рульової стійки | 100 см |
| Водонепроникність | 54 м |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Діаметр колеса | 279 мм |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість | 70 км/год |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Особливості | Знімне сидіння, Ручне гальмо, Підніжка, Амортизатор |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Потужність електродвигуна | 4000 Вт |
| Рекомендована гранична швидкість | 60 км/год |
| Розмір в упаковці | 117х25х38 см |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Час зарядки | 6 годин |
| Час складання | 5 сек |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 2*2000 |
| Кількість коліс | 2 |
| Призначення | Для дорослих |
| Сидіння | З сидінням |