









26 000 ₴
25 900 ₴
Показати оптові ціниЕлектросамокат із сидінням Kugoo M4 Pro + 2026р (1200 W 18 Ah 48 W)
Оригінальний самокат Kugo Kiring M4 Pro+ від легендарного заводу Jilong сотому свідчать гравіювання G (jilong) і Kugoo на дисплеї, ручках і деці самоката. Надійно упакований у дві коробки транспортну та оригінальну жовтогарячу фірмову коробку. У наборі фірмові ключі для збирання та русифікована інструкція на англ/рос МОВІ
Потужний двигун на 1200W пікової потужності здатний розвивати швидкість до 65 км/год. Колеса 10.5 дюйма із шипованою позашляховою гумою. Акумулятор ємністю 18000 мА/год на повному заряді дає змогу проїхати до 60 км. Міцна рама вирізняється надійністю й довговічністю, може витримати до 150 кг навантаження. Самокат обладнаний телескопічною кермовою стійкою, сидінням, відкидною підніжкою, дисковими гальмами, замком запалювання, три режими швидкості (Швидкість можна обмежувати)
Підвіска пружинно олійна завдяки своїй конструкції робить поїздку м'якою та комфортною. На кермі розташований великий інформативний LCD-дисплей, який зображає необхідну інформацію в дорозі. Світлодіодна фара, поворотники та задній габарит роблять транспортний засіб помітним у темну пору доби. Рама складана, що дуже зручно: виріб займає менше місця під час транспортування та зберігання. Вага 24 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kugoo |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 356 мм |
| Висота рульової стійки | 120 см |
| Особливості | Амортизатор, Знімне сидіння, Ручне гальмо, Підніжка |
| Вага | 28 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 45 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 18000 мА/год |
| Водонепроникність | 54 м |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |
| Час складання | 5 сек |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Розмір в упаковці | 1300х640х1270 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1200 wat |
| Кількість коліс | 2 |
| Призначення | Для дорослих, Для дітей |
| Сидіння | З сидінням |