








Відправка з 06 червня 202644 000 ₴
42 999 ₴
Электросамокат KuKirin G2 Master Dual (1000x2 Вт) 20.8 Ah / 52В, чорний
Рістайлінгова модель 2026 року відрізняється від попередньої моделі 2025р : В нову модель 2026р добавили ключ запалювання. Допрацьований передній амортизатор ( тепер не буде пробивати аморт на ямах). На деці під фірмовим логотипом прибрали надпис KuKirin, залишили просто логотип. Новий тип акумулятора, інші елементи батарейок -більш якісні. Сучасний зарядний пристрій який не гріється.
KuKirin G2 Master Dual — це високопродуктивний електричний скутер, обладнаний потужним акумулятором 52 В 20,8 А·год і двома двигунами потужністю по 2000 Вт. Ця розширена конфігурація дає змогу скутеру розвивати високу швидкість до 70 км, що робить його придатним для ефективних міських або розважальних тривалих поїздок до 70км.
Завдяки запасу ходу до 70 км на одному заряді G2 Master пропонує потужні можливості для подорожей, зменшуючи потребу в частому підзаряджанні. Міцна рама вирізняється надійністю й довговічністю, може витримати до 160 кг навантаження. Самокат обладнаний телескопічною кермовою стійкою, відкидною підніжкою, дисковими гальмами, замком запалювання.
Підвіска пружинна олійна завдяки своїй конструкції робить поїздку м'якою та комфортною. На кермі розміщений інформативний LED-дисплей, що показує ключові параметри під час руху, а яскрава фара та поворотники гарантують безпеку темної пори. Задній габарит роблять транспортний засіб помітним темної пори. Рама складана, що дуже зручно: виріб займає менше місця під час транспортування та зберігання. Вага 33 кг.
1. В фізичному магазині в м. Дніпро ціна може відрізнятися від ціни сайту. 2. При оформленні «Пром Оплати або Розстрочки» до ціни на сайті добавляється 500 грн. доплата на карту банку. 3. При оформленні товару «накладений платіж» обовʼязково ,без винятків, беремо залог за доставку в розмірі 500 грн цей залог відмінусовується від загальної суми.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kugoo |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 279 мм |
| Висота рульової стійки | 100 см |
| Особливості | Знімне сидіння, Ручне гальмо, Підніжка, Амортизатор |
| Вага | 33 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 2000 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Максимальна швидкість | 70 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 60 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 21000 мА/год |
| Водонепроникність | 54 м |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |
| Час складання | 5 сек |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Розмір в розкладеному вигляді | 126*49*19 |
| Розмір у складеному вигляді | 126*49*19 |
| Розмір в упаковці | 117х25х38 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 2*1000 |
| Кількість коліс | 2 |