









59 999 ₴
58 999 ₴
KuKirin Speed X1 — це потужний, надійний та стильний електричний міні-байк, створений для любителів драйву та бездоріжжя. Дизайн у стилі класичного кросового мотоцикла (Ендуро) в поєднанні з фірмовими чорно-помаранчевими кольорами брендів KuKirin робить цей байк помітним та бажаним.
Завдяки тихій роботі електродвигуна, відсутності вихлопних газів та простому управлінню, він є ідеальною та безпечною альтернативою бензиновим аналогам для катання в парках, лісосмугах та на спеціальних треках.
1. В фізичному магазині в м. Дніпро ціна може відрізнятися від ціни сайту. 2. При оформленні «Пром Оплати або Розстрочки» до ціни на сайті добавляється 500 грн. доплата на карту банку. 3. При оформленні товару «накладений платіж» обовʼязково ,без винятків , беремо залог за доставку електробайку в розмірі 1500грн цей залог відмінусовується від загальної суми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KuKirin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Сірий |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Подолання підйому, max | 20 град. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 158 см |
| Ширина | 68 см |
| Висота | 100 см |
| Вага | 52 кг |
| Діаметр передніх коліс | 356.6 мм |
| Діаметр задніх коліс | 304.8 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Ємність акумулятору | 20.8 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 6 годин |
| Зарядний пристрій | Так |