









32 500 ₴
31 499 ₴
Електросамокат KuKirin G2 Max
Потужний та комфортний електросамокат для міста та бездоріжжя. Оснащений знімним сидінням, надійною підвіскою та ємним акумулятором для тривалих поїздок.
Комплектація:
Електросамокат KuKirin G2 Max
Знімне сидіння
Зарядний пристрій
Ключі запалювання
Набір інструментів та інструкція
1. В фізичному магазині в м. Дніпро ціна може відрізнятися від ціни сайту. 2. При оформленні « Пром Оплати або Розстрочки» до ціни на сайті добавляється 500 грн. доплата на карту банку. 3. При оформленні товару « накладений платіж » обовʼязково ,без винятків , беремо залог за доставку в розмірі 700 грн цей залог відмінусовується від загальної суми.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KuKirin |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 254 мм |
| Вага | 32 кг |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 80 км |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 50 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 20000 мА/год |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |
| Час складання | 3 сек |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електросамоката | Позашляховий |
| Тип приводу | Задній привод |
| Наявність сидіння | Знімне сидіння (в комплекті або опція) |
| Тип гальмівної системи | Механічний дисковий |