








34 999 ₴
33 998 ₴
KuKirin G2 Ultra — потужний повнопривідний електросамокат для міста та бездоріжжя. Два двигуни, надійна підвіска та ємна батарея забезпечують чудову динаміку, високу прохідність і комфорт під час кожної поїздки.
1. В фізичному магазині в м. Дніпро ціна може відрізнятися від ціни сайту. 2. При оформленні «Пром Оплати або Розстрочки» до ціни на сайті добавляється 500 грн. доплата на карту банку. 3. При оформленні товару «накладений платіж» обовʼязково ,без винятків, беремо залог за доставку в розмірі 700 грн цей залог відмінусовується від загальної суми.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KuKirin |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 254 мм |
| Висота рульової стійки | 100 см |
| Вага | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 1600 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Час зарядки | 9 годин |
| Дистанція пробігу | 55 км |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 45 км/год |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 18000 мА/год |
| Вид шини | Пневматична |
| Тип батареї | Літієва |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип електросамоката | Позашляховий |
| Тип приводу | Повний привод (2WD) |
| Тип гальмівної системи | Механічний дисковий |